• Satış
  • Yeni
Galaxy/samanyolu/Yinhe ay/ay hız tırtıl-in masa tenisi (PingPong) kauçuk ile sünger [Playa PingPong]

Galaxy/samanyolu/Yinhe ay/ay hız tırtıl-in masa tenisi (PingPong) kauçuk ile sünger [Playa PingPong]

 
₺ 15.32

Stokta
Emre için müsait

Playa Ping Pong mağaza100% orijinal Masa Tenisi mağaza!http : //www.aliexpress.com/store/319599dikkat : (Sertlik ve kalınlığı, ağırlık) not bırakın yoksa gönderilir. resmi web sitesinden veri REFERANS için sadece olduğunu. excample için, resmi veri bir bıçak ağırlığı 90g olduğunu göstermiştir± 5g, gerçek ağırlık ise 83 veya 97g olurdu. biz bunu kontrol edemedi. Ücretsiz kargo hakkında : TÜM ürünler endişe freeshipping, Ekspres yöntemi Farklı durumlara bağlıdır. eğer mağazamızda ürünleri satın, biz herhangi bir yöntemi içinde parsel dışarı gönderdi olabilir. Görüşleri hakkında : abd nagtive geribildirim vermeyin, bizim mağaza çok acıyor.bu bizim kültür sert nagtice geribildirim kabul etmek. yani lütfen bir sorun varsa bizimle irtibata emin olun. Hediye hakkında : belirtilen, bu web sitesi koruyacaktır nihayet Hediyeler açıklar. Ürün tanıtımı : ay ay setleri kauçuk-mükemmel rotasyon ve elastik MAX zaman.
Detaylar : MAX zaman tanımları için "derin sıkı", bir galaktik era sonra inorganik tutkal su kapsamlı uygulama iç enerji, ve araştırma ve geliştirme ve takip lider set yapışkan teknolojisi.MAX zaman olduğunu olacak yüksek enerji depolama Arbalest 'Arbalest sünger Sponge' ve bazı görüşler, makul kollokasyon yüksek performans ve uygun kimyasal tedavi, tamamen basit fiziksel ötesinde germe önce iç enerji era yeni teknoloji.MAX zaman teknolojisi yarattı efsane galaxy sıkı kez tutkal setleri boom, olacak kurşun iç enerji era.Bir MAX zaman bazı görüşler "ay" iç enerji teknolojisi, kabul gibi japon, alman, acılığı köpük kauçuk teknolojisi, benzersiz glial yumuşak sıralama oynar mükemmel "Arbalest Arbalest sünger sünger", hızla yayımlanan set plastik deformasyon, onun enerji depolama ve çekme tüm uygun, rotasyon ve değişken, Getirecek spin gibi ana puanlama daha iyi performans anlamına gelir.
Sünger kalınlığı : yaklaşık 2.2mm Sertlik : yumuşak, orta ve sert. Lütfen not : bu fiyat sadece biri için kauçuk ile sünger. Kauçuklar kullanımı iki farklı paket, paket farklı olabilir, kauçuklar aynı. Galaxy/samanyolu/Yinhe ay hız Max zaman (fabrika ayarlı) tırtıl-in masa tenisi (Ping Pong) kauçuk ile sünger Ay hız : maksimum hız yeni era Bu MAX zaman-donatılmış kauçuk size yeni bir hız sensation yeni era. Özel olarak tasarlanmış için yeni olmayan selüloit topu, ay hız benzersiz çift bir raket ay hız kauçuk eşleşen onun japon ve alman akranları, ile bir yüksek yoğunluklu, yüksek sıçrama tanrı Grossbow sünger. Ay hız kolaylaştırır bir tam çekim repertuar yanı sıra gelişmiş hız oyun. Sünger kalınlığı : yaklaşık 2.2mm Sertlik : yumuşak, orta ve sert.


Temel karakterislikler

kavrama Means:
yatay Tutuş
ağırlık:
Ağır İpucu Açık Kolu ( Ofansif )
kauçuk:
sivilce yılında
Model Numarası:
Yinhe moon
Süpürgelik Katman sayısı:
NO
alt:
NO
Color:
black ,red

En iyi teklif