• Satış
  • Yeni
Ipek iplik saat yönünde tarafından takip Qiao 'ın geniş ipek ipek eşarp elbise kumaş kırışıklık dayanıklı ipek kumaş içine 8 renk.

Ipek iplik saat yönünde tarafından takip Qiao &39;ın geniş ipek ipek eşarp elbise kumaş kırışıklık dayanıklı ipek kumaş içine 8 renk.

 
₺ 9.90
₺ 6.24

Stokta
Emre için müsait

Genişlik : 140 cm ağırlık : 6.5mm malzemesi : 100% ipek ABD $9.9 = 1MeteR 11.11 Dut ipek amino asitler 18 çeşit ile bir protein lifi olduğunu. Bu soğuk ve nefes yaz, anti-ultraviyole, ve mükemmel antimikrobiyal özellikleri vardır. Bu insan vücudunun ikinci cilt olarak kabul. Ipek giyim, yaygın olarak bilinen ipek giyim, her zaman asil ve zarif temsilcisi, kimlik sembolü, çünkü ipek çok değerli, ipekböceği hayatı sadece 28 gün, her ipekböceği hayatı sadece birkaç yüz metre uzun Tang Hanedanı, deve bells üzerinde Ipek Yol teslim edilecektir ev Marco Polo, İtalya, ve savurgan için saray Kral Louis Fransa XIV. "Ipek 100% Gümüş Elyaf" sıradan Gümüş Elyaf kumaş 30% daha yüksek koruyucu yeteneği vardır. Daha yumuşak ve yakın vücut renkli, parlak, sıcak ve nefes, yeşil ve sağlıklı. Dar aşınma için uygundur. Koruyucu vardır, nemlendirici, sağlık ve fizyolojik fonksiyonları için hamile kadın gebelik sırasında.


Temel karakterislikler

teknik:
Dokuma
malzeme:
% 100 İpek
model:
Boyalı
stil:
Düz
tip:
Georgette Kumaş
örme Türü:
Eğrilik
özellik:
Çevre Dostu
Marka Adı:
Jenny story 1986
Ürün Tipi:
Organik Kumaş
nonwoven Teknikleri:
Dikiş-Gümrük
genişlik:
140com

En iyi teklif